| Brand Name: | SINO |
| Model Number: | SDS200S |
| MOQ: | 1 set |
| Price: | Negotiable |
| Packaging Details: | Carton |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Package list:
| Item name | 3 axes digital display unit |
| Digital Readout (DRO) | SDS200S |
| Linear scale for axis X | KA-600 / KA-300: 70-3000mm |
| Linear scale for axis Y | KA-600 / KA-300: 70-3000mm |
| Linear scale for axis Z | KA-600 / KA-300: 70-3000mm |
| Others | Cable / Screws / Manual |
Detail Information:
![]()
![]()
![]()
Pin Description:
![]()